- Dit evenement is voorbij.
Algemene Ledenvergadering
18 maart 2025 @ 20:00 - 22:00
U wordt vriendelijk verzocht zich vooraf aan te melden, doch dit is niet noodzakelijk. Dat kan via secretariaat@historisch-amersfoort.nl. Indien persoonlijke komst niet mogelijk is, kunt u op dit e-mailadres ook afmelden en eventuele op- of aanmerkingen doorgeven.
Agenda
- Opening door de voorzitter/mededelingen
- Ingekomen en uitgegane stukken.
- Vaststellen van de agenda.
- Vaststellen van de notulen van de Algemene Ledenvergadering van 28 maart 2024.
- Terugblik en vooruitblik OVF waaronder:
Jaarverslag 2024
Jaarrekening 2024
Verslag kascontrolecommissie
Benoeming kascontrolecommissie voor het nieuwe verenigingsjaar
Begroting 2025
Voorstel de contributie voor 2026 niet te verhogen. - Verslagen van de Commissies/werkgroepen/aan de OVF gelieerde stichtingen zijn hier te vinden op de website van de OVF.
- Bestuurssamenstelling.Volgens het rooster van aftreden is de secretaris, de heer Jop Mendelts, statutair aftredend na een eerste termijn van drie jaar. Hij stelt zich beschikbaar voor herbenoeming.
De voorzitter, Klaas de Boer, is tevens statutair aftredend maar is niet-herbenoembaar. Voorgesteld wordt om de heer Erno de Groot tot voorzitter te benoemen; Erno de Groot is sinds een jaar bestuurslid zonder portefeuille.
Eventuele tegenkandidaten voor de functie van secretaris kunnen zich melden bij de secretaris (secretariaat@historisch-amersfoort.nl).
Afscheid Klaas de Boer als bestuurslid/voorzitter. - Wat verder ter tafel komt/Rondvraag.
- Sluiting.
Alle stukken treft u hier aan op de website: LINK
Na de pauze: zal de heer J.C. van Dijk, voormalig secretaris van de OVF, een lezing houden over Amersfoort als garnizoensstad.